O nas

Regionalne Centrum BHP - obuwie i rękawice robocze.

Szanowni Państwo, jako właściciel sklepu, gorąco zachęcam do zapoznania się z poniższą informacją, to tylko kilka chwil, a nasze relacje mogą nabrać innego oblicza.

Moja działalność umożliwia Właścicielom oraz pracownikom zatrudnionym i do tego upoważnionym w Państwa firmie jak i również indywidualnie każdemu z osobna, dokonania najbardziej trafnego wyboru jako wyposażenie pracowników w profesjonalne obuwie zawodowe i bezpieczne: OB, SB, S1 i S3 a co najważniejsze, to obuwie wygodne o bardzo długim czasie użytkowania.

W ofercie mojego sklepu, znajduje się również szereg różnego rodzaju rękawic do prac podstawowych, jak np. w przydomowych ogródkach, a i takich do prac precyzyjnych i bardzo profesjonalnych, znanych i cenionych firm w naszym kraju.

 

URGENT - rękawice i obuwie robocze;

HOGERT - profesjonalne i bezpieczne obuwie robocze;

FAGUM - kalosze i obuwie robocze produkcji krajowej;

WORKLINK - profesjonalne i specjalistyczne rękawice robocze;

SERWUS - ręczniki ZZ i papier toaletowy;

KATRIN - produkty papierowe;

 

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom moim nowym jak i stałym odbiorcom, staram się wciąż rozbudowywać prezentowaną ofertę sklepu, dbać o profesjonalną obsługę, służąc radą w doborze najlepszego produktu. Zależy mi na bezustannym umacnianiu standardów komunikacyjnych na linii Klient – Sprzedawca. Każdego dnia przykładam dużą uwagę do terminowości każdego realizowanego zamówienia i wysokiej jakości obsługi.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail. Szczegółowe informacje umieszczone są w zakładce kontakt.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Regionalne Centrum BHP

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl